Besisukanti gyvatė
Ši veikla mažuosius tyrinėtojus skatina pažinti mus supančią aplinką, norėti sužinoti, kodėl taip vyksta. Skatina gamtinės aplinkos pažinimą.
Oro molekulės supą gyvatę, padėjus žvakes, jos sušildo aplink esantį orą ir jis tampa retesnis, bei lengvesnis, todėl kyla į viršų, o šaltas oras leidžiasi į apačią. Taip sukuriamas oro judėjimas ,kuris suka gyvatę.
Sukurk savo snaigę
Ši veikla puikiai tinka nuo mažiausių iki 5-tos klasės mokinių .Ji skatina domėtis gamtos reiškiniais t.y snaigių susidarymu, jų formomis. Ugdo gebėjimus ieškoti atsakymų, netikėtų idėjų, kurti savaip.
Magneto poveikis
Ši veikla puikiai tinka susipažįstant su magneto poveikiu aplinkos daiktams.
Paruoštas papildomas veiklos užduotėlės, galite rasti skiltyje ,,atsisiųsk".
Valentino dienos gyvūnai
Užduotis: pats pasigamink gyvūno modelį.
EDUKACINĖ NAUDA:
Skatina kūrybiškumą, kruopštumą, moko kantrybės. Ši užduotis įvairiapusiškai ugdo pagrindinius intelektinius gebėjimus – lavinama smulkioji motorika, pastabumas, atidumas, gebėjimas susikaupti ir išlaikyti dėmesį, erdvinis mąstymas.
Tai turiningas, edukuojantis ir linksmas laisvalaikio praleidimo būdas!
Gyvūnai ir gamta – viena labiausiai vaikus dominančių temų. Tai užduotys, kurias reikia karpyti, klijuoti ir kūrybiškai spręsti.
Vandens apytakos ratas lašelyje
Šių dienų mokymasis reikalauja kūrybiškumo ir naujumo, todėl įtraukdami į mokymosi procesą veiklas, kurias susikuria pats vaikas, jis tikrai taps įdomesnis ir lengvesnis.
Marso ugnikalniai
Mokantis apie planetas, viena iš labiausiai tyrinėjamų ir artimiausia savo panašumu Žemei yra Marsas. Pritaikę STEAM ugdymosi modelį, nulipdykite ugnikalnį iš molio, įdėkite sodos, galite įlašinti raudonų dažų, pilkite truputį acto ir stebėkite ugnikalnio įsiveržimą.
Juk mokymasis turi būti įdomus.
Veikla puikiai tinka ir ikimokyklinio amžiaus vaikams.
Nepamirškite SAUGUMO dirbant su cheminėmis medžiagomis.
Valentino dienos matematika
Šių dienų mokymasis reikalauja kūrybiškumo ir naujumo, todėl įtraukdami į mokymosi procesą netradicines veiklas, skatinsite mokymosi motyvaciją, ugdysite matematinį raštingumą bei kūrybiškumą.
Netradicinis ugdymas kasdieninę vaikų veiklą daro įdomia, džiuginančia ir stebinančia vaikus. Nenaudotos įvairios ugdymo(si) priemonės suteikia vaikams žinių ir patirties.
Mano sodas
Sudominti vaikus darosi vis labiau sudėtinga. Tad pedagogai ieško naujų metodų, kuriais būtų galima patraukti mokinių dėmesį, skatinti veikti ir pajusti atradimo džiaugsmą. Vienas tokių būdų – vis populiarėjanti STEAM sritis, kurios taikymas ne tik praturtina ugdymo procesą, bet ir lavina aukštesniuosius mąstymo gebėjimus – kritinį mąstymą, kūrybiškumą.
Rudenėlis
Įsibėgėjant Rudenėliui, laikas atrasti jo užburiantį grožį, o tam sukūrėme lankstinuką apie rudenį. Nuskaitę QR kodą, rasite muzikinę dainą apie rudenį, kurios klausydami galėsite susikomplektuoti lankstinuką.
"Rudenėlis" yra daugiau nei paprastas lankstinukas. Susipažinę su medžių lapais ir grybais leiskitės į rudens nuotykį, ieškokite grybų ir medžių lapų, tyrinėkite Jus supančią aplinka kartu su Gamtamoksliniu ugdymu.
Niutono dėsnių kišenės
Šių dienų mokymasis reikalauja kūrybiškumo ir naujumo, todėl įtraukdami į mokymosi procesą veiklas, kurias susikuria pats vaikas, jis tikrai taps įdomesnis ir lengvesnis.
Atomo elektroninė sandara
Atliekant šią veiklą galima intgruoti chemijos ir fizikos pamokas, nes abi mokslo šakos nagrinėja atomo sandarą. Įlaminavus veiklos korteles jas galima panaudoti daugybę kartu, lengvai nusivalo drėgna šluoste rašast su flomasteriais.